Mural

Close

Mural Zespołu Pieśni i Tańca Grajewianie

Projekt zrealizowany na zamówienie Urzędu Miasta w Grajewie. Koncepcja projektu została zainicjowana przez UM, który chciał w ciekawy sposób nawiązać do Zespołu Pieśni i Tańca Grajewianie. Zespół ma długą tradycję i jest wizytówką Grajewa. Prosta kompozycja ma podkreślać monumentalność tancerki z jej bogatą paletą kolorów, która stanowi nieodłączny element tradycji folklor-owej. Podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w ten wyjątkowy projekt.
.

 

 

Close

Świetlica Human

Jeden z wielu projektów dla Fundacji Human. Tym razem projekt dla najmłodszych w miejscu, gdzie dzieci czują się swobodnie i mogą pobudzać swoją wyobraźnie. Projekt przygotowany w bardzo przyjemnej palecie kolorów, przedstawia grupę dzieci, które biegną w celu poszukiwania swoich skarbów, dosłownie i w przenośni. Oczywiście mocne zaangażowanie najmłodszych było mile widziane.
.

 

 

Close

Ełckie krajobrazy

Malowidło ścienne zrealizowane dla wspólnoty mieszkaniowej w Ełku. Realizacja obejmowała dwie ściany szczytowe bloku na ul. Kilińskiego 27A. Po ustaleniach z administratorami wspólnoty projekty nabrały ostatecznych kształtów i zostały zrealizowane w przeciągu kilku tygodni.
.

 

 

Close

Projekt Chiny (Shenyang)

Po europie nadszedł czas na Azję... Miesięczny projekt zrealizowany na drugim końcu świata w Shenyang-miasto w północno-wschodnich Chinach, stolica Mandżurii, miasto przy granicy z Koreą Północną. Tym razem główny nacisk był na magiczny świat Alicji, w którym zostały wykorzystane postaci z bajki i filmu-subtelnie modyfikując na potrzeby projektu. Malarstwo ścienne zostało wykonane przy współpracy z sztukwizja
.

 

 

Close

Projekt Sztokholm

Dżungla, ruiny Azteckie, pokój z dinozaurami-wielki metraż, wielkie wyzwanie... Projekty zrealizowane w stolicy Szwecji. Technika natryskowa i sprawny warsztat pozwoliły na szybką realizację z dobrym efektem. Wszystkie projekty wykonane w technice "free hand", czyli najtrudniejszy sposób tworzenia muralu polegający na przygotowaniu szkicu na tzw. odejściu kontrolując kompozycje i proporcje malowidła.

 

 

Close

Malarstwo ścienne dla Straży Pożarnej

Tym razem na zamówienie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ełku, Vinci zrealizowało malarstwo ścienne, które ma na celu wzbogacić ideę Sali Edukacyjnej Ognik. Sala powstała na potrzeby szkolenia, tak aby możliwa była realizacja praktycznych zajęć edukacyjnych. Akcja skierowana jest do dzieci i młodzieży szkolnej, której celem jest przypominanie o zasadach bezpieczeństwa pożarowego w mieszkaniach.

 

 

Close

Projekt Finlandia

Kolejny park rozrywki, tym razem w Oulu-największe miasto leżące poza Finlandią Południową, szóste pod względem liczby ludności. Tym razem główny nacisk w moim wykonaniu był na korytarz ze zwierzakami w oknach. Liście i tło Sylwester Laskawski.

 

Close

Mural historyczny

Projekt dla Miasta Grajewo na budynku Grajewskiej Izby Historycznej. Projekt nawiązuję do Dziewiątego Pułku Strzelców Konnych im. gen. Kazimierza Pułaskiego (9 PSK). Malowidło przedstawia kawalerię wyłaniającą się z dymu w gotowości do obrony miasta. Zakres działań: Opracowanie i omówienie projektu, praca malarska na wysokościach.

 

Close

Mural dla Fundacji Human

Kolejna realizacji dla Fundacji Human, która cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców. Do projektu zostałi zaproszeni najmłodsi mieszkańcy podwórka, którzy z wielkim zaangażowaniem malowali swoje fantastyczne projekty. Na koniec projektu zawitał Prezydent miasta Ełku Tomasz Andrukiewicz, który również miał wkład w realizację muralu rysując na jednej z kartek logo Ełku.

 

Close

Projekt Szwecja Borlange

Tym razem projekt zrealizowany w środkowej Szwecji... wraz z pięcioma malarzami pomalowaliśmy całą halę wraz z pokojami tematycznymi. Jest to kolejny park rozrywki Leos Lekland który jest największą taką atrakcją dla dzieci w Szwecji i pozostałych krajach Skandynawskich.

 

Close

Mix malarstwa dla dzieci

Zestawienie kilku z wielu realizacji dla dzieci. Projekty nawiązują do ulubionych bohaterów najbardziej popularnych kreskówek naszych czasów. Wszystkie realizacjie wykonane w technice free hand, czyli malarstwo bez szablonów, taśm i rzutników. Wszystkie realizacje wykonane farbami wodnymi.

 

Close

Spa Olecko

Projekt w oszczędnej palecie kolorów z akcentem niebieskiego, który nawiązuje do dodatków wnętrza. Dwa portrety wzbogacone motywamy roślinnymi, które rozciągają sie po wszystkich ścianach. Realizacja wykonana w Hotelu Olecko.

 

Close

Projekt Norwegia

Cały pokój przygotowany w technice "free hand", czyli bez wspomagaczy (szablony, rzutnik...) Tematyka narzucona z góry. Projekt wykonany w Norweskim mieście Trondheim - ważny ośrodek sportów zimowych.

 

Close

Salon fryzjerski

Nietypowa realizacja w salonie fryzjerskim. Zakres działań: zwymiarowanie i przygotowanie projektu (na podstawie wytycznych od klienta) w grafice wektorowej, cięcie na folii, klejenie szablonów, malowanie farbą dwuskładnikową, kosmetyka końcowa. Czas realizacji około czterch dni.

 

Close

Projekt w Ełku

Projekt zrealizowany w Ełku techniką mieszaną. Projekt klienta w który delikatnie zaingerowałem, modyfikując odbicie w okularach.

 

Close

Tęcza

Na podstawie projektu deos.pl. Zakres działań: Przygotowanie szablonu logo i tekstów, realizacja malowidła na wysokościach.

 

Close

Projekt w Szwecji

Wraz z pięcioma malarzami zamalowaliśmy halę o powierzchni kilku tysięcy m2. Projekt był realizowany w Sundsvall – miasto portowe w północno-środkowej Szwecji nad Zatoką Botnicką. Projekt zamknęliśmy w trzy tygodnie i w całości wykonany był techniką natryskową z małą domieszką pędzli. Współpraca z wallart.pl

 

Close

Sp nr 4

Projekt z subtelną nutą fantazji na zamówienie SP nr 4 w Ełku. Do zrealizowania miałem dwie ściany o wymiarach około 30 m2.
Close

Eko

Na zlecenie Przedsiębiorstwa Eko-Mazury stworzyłem jeden z największych murali na Mazurach. Przygotowałem koncpecję zagospodarowania ekranu dźwiękochłonnego, którą zrealizowałem w przeciągu dwóch miesięcy. Powierzcnia malowidła - 500 m kwadratowych.
Close

Sala zabaw dla dzieci

Do zagospodarowania miałem cały lokal w którym w pierwszej kolejności przygotowałem projekt z wizualizacją, następnie w przeciągu kilkunastu dni pomalowałem wszystkie ściany w technice mieszanej.
Close

Projekt Moskwa

Na zlecenie Wall-art, wkonałem projekt w Moskwie. Do pomalowania były 4 pokoje i łódka - w niecałe 10 dni. Projekty były realizowane z myślą o najmłodszych, dlatego duży nacisk był na żywe kolory oraz cartoonowy efekt.
Close

Biblioteka

Projekt poświęcony twórczości Zofii Nasierowskiej, patronki Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ełku.
Close

Mosir

Realizacja dla MOSIR w Grajewie. Projekt przedstawia główne sekcje sportowe w subtelnej palecie kolorów, które łączą się z elewacją całego budynku.

kontakt@vinci-art.pl, tel. 694 625 652

 

top