Grafika

Close

Cartonowy Ełk

Na zlecenie Urzędu Miasta Ełku przygotowałem dwadzieścia dwie tablice (3x2 metry) na których można zobaczyć najbardziej charakterystyczne miejsca, takie jak: Park Solidarności, Plac Jana Pawła II, skwer z zegarem słonecznym i rusałką, park Kopernika oraz promenadę. Całość przygotowana dla najmłodszych odbiorców w żywych kolorach w konwencji cartoonowej.
Close

Projekt kalendarza

Projekt graficzny kalendarza dla firmy Cezar. Projekt przygotowany w technice 2d oraz 3d. Cały kalendarz składa się z trzech części, główki, plecków i kalendarium. Bardzo ważnym elementem było połączenie tych trzech części oraz wymodelowanie samolotu na podstawie zdjęć dostarczonych przez zamawiającego.
Close

Auto odnowa

Zakres działań: opracowanie loga i przygotowanie spójnych grafik, które będą wykorzystywane w materiałach promocyjnych (outdoor - reklama zewnętrzna).
Close

Opakowanie pelletu drzewnego

Ważnym elementem obok ceny, promocji i produktu jest jego opakowanie. Opakowanie pełni kilka funkci między innymi podnosi atrakcyjność, pobudza wyobraźnię kupującego, przyciąga uwagę...Przy ograniczeniach kolorystycznych najlepszym rozwiązaniem jest rysunkowy/cartoonowy projekt, który będzie w łatwy sposób przykuwał uwagę a zarazem zachęci do zakupu produktu.
Close

Gra planszowa

Gra Planszowa powstała na podstawie Gry Terenowej przygotowanej przez około 20 osobową młodzież współpracująceą z Fundacją Human Lex Instytut. W Grze terenowej, której planszą było Miasto Ełku wzięły udział 24 osoby z 4 Państw Europy. Zakres działania Vinci: szkic koncepcyjny, projekt planszy, projekt kart, instrukcji i opakowania.
Close

Zaproszenia ślubne

Rysunkowe, oryginalne zaproszenia ślubne są fajnym pomysłem, żeby zaskoczyć weselnych gości. Tutaj nie ma ograniczeń, można pozwolić sobie na wiele, można dopasować pomysł do bohaterów zaproszenia, tworząc jakąś historię miłosną lub nawiązując do zainteresowań młodej pary.
Close

Fikusie

Fikusie to zespół doświadczonych animatorów, który przez dobrą zabawę chce zarażać dzieci pasją do sportu i tańca. Miałem przyjemność opracować dla nich całą grafikę na potrzeby www i druku.
Close

Sell fame

Miałem okazję przygotować logo oraz kilka wzorów na potrzeby strony internetowej. Sell Fame daje możliwość projektowania koszulek i zarabiania pieniędzy bezpośrednio na stronie.
Close

MKS Ełk

Mazurski Klub Sportowy Ełk” to kontynuacja piłkarskiej działalności klubów MKS Mazur i Płomień. Fuzja dwóch klubów pikarskich nabrała nowego wymiaru, który musiał być zobrazowany w formie logo i materiałów promocyjnych. Zakres działań: projekt logo, strony internetowej, materiały promocyjne na potrzeby druku i internetu.
Close

Gra planszowa

Na zamówienie Urzędu Miasta Ełku zrealizowałem projekt, w którym rozrysowałem kilkadziesiąt najbardziej charakterystycznych lokalizacji Ełku. Pomysł i zasady gry były przygotowane przez Wydział Promocji UM, ja byłem odpowiedzialny za przygotowanie całej szaty graficznej plansz oraz pudełka.
Close

BHP

Zakres działń: logo, strona inernetowa, wizytówki.
Close

Ar-tec

Firma specjalizująca się w usługach komunalnych i reklamowych poprosiła o pomoc w stworzeniu nowej szaty graficznej, która będzie spełniać ich oczekiwania. Zakres działania: kreacja logo, responsywne www, projekt ulotek.
Close

Cezar

Cezar - firma z 50 letnim doświadczeniem, zgłosiła się do mnie z prośbą o stworzenie animacji produktowej. Głównym założeniem animacji było pokazanie w prosty sposób wszystkich etapów montażu listwy przypodłogowej. Współpraca zaowocowała kolejnymi projektami, które prezentowane są na targach poza granicami kraju.
Close

Kancelaria

PM - jest kancelarią, która funkcjonuje w Lublinie. Moim zadaniem była pomoc w kreacji materiałów promocyjnych, zaczynając od identyfikacji wizualnej kończąc na materiałach drukowanych oraz responsywnej stronie internetowej.
Close

Akademia

Przy tym projekcie głównym zadaniem było zaproponowanie loga dla Akademi, które będzie nawiązywać do loga Mazura Ełk. Po akceptacji zrealizowałem stronę www.
Na stronie można znaleźć informacje o zawodnikach, trenerach, wydarzeniach oraz formularz zgłoszeniowy do Akademii.
Close

HHRPE

Agencja HHR zgłosiła się do mnie o pomoc w zaprojektowaniu całego wizerunku festiwalu HH. Oczywiście zacząłem od projektu logo, które sukcesywnie wdrażaliśmy w wydruki akcydensowe oraz prezentacje multimedialne. Opieka graficzna obejmowała projektowanie: logo, ulotek, plakatów, informatora kilkunastostronicowego, opasek, biletów, identyfikatorów, animacji, koszulek, banerów.
Close

Pro Finish

Projekt realizowany dla firmy budowlanej za oceanem. Zakres pracy: logo, ulotki, wizytówki, broszury, teczki, www.
Close

Digipack

Opracowanie graficzne okładki dla Seb.
Close

Szczotka Tornado

Szczotka Tornado - jest to innowacyjny produkt czyszczący z szerokim zastosowaniem. Mój wkład przy tym projekcie zaczął się tradycyjnie od logo, następnie projektowałem: opakowania, wizytówki, ulotki, plakaty, animowane logo, film produktowy, zdjęcia produktowe, responsywny sklep internetowy w systemie Open Cart.

 


kontakt@vinci-art.pl, tel. 694 625 652

 

top